Współpraca z InnoBaltica

Zostań naszym partnerem

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Masz pomysły na technologiczne rozwiązania, które mogą się przyczynić do realizowanych przez nas projektów? A może chcesz się z nami podzielić spostrzeżeniami na tematy związane z komunikacją. Jesteśmy otwarci na różne formy współdziałania. Sprawdź, w jakich dziedzinach już pozyskaliśmy partnerów i jakich partnerów szukamy.

O nas

InnoBaltica Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku to firma, której misją jest wdrażanie w życie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych mających bezpośredni wpływ na jakość życia ludzi.

Projekt Interconnect

Województwo pomorskie ma szczególne położenie na mapie. Jest jednym z okien na Morze Bałtyckie. Z tego terenu mieszkańcy i turyści wyruszają w świat. Pewne jest jednak, że ten korytarz, który pozwala na transport wodny i współpracę pomiędzy poszczególnymi regionami  nad Bałtykiem, nie jest  dostatecznie wykorzystywany.

ELENA - w trosce o środowisko

Tworzenie węzłów transportowych, wdrażanie systemu roweru metropolitalnego i systemu integracji poboru opłat - te trzy działania trzeba skoordynować, aby ograniczyć niszczący wpływ transportu na środowisko. 

List intencyjny

4 stycznia 2017 roku podpisany został list intencyjny, którego sygnatariusze zadeklarowali wolę wdrożenia na obszarze województwa pomorskiego wspólnego dla wszystkich organizatorów transportu, operatorów i przewoźników systemu poboru opłat za przewozy w transporcie zbiorowym oraz jednolitej informacji pasażerskiej.  

About InnoBaltica in English

At the moment, the most important project is to work out, construct and implement an integrated ticketing system for public transport in the Pomeranian Voivodship.

Seminarium Interreg 2014-2020

Podczas seminarium na temat programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej mieliśmy okazję, by opowiedzieć o doświadczeniach współpracy z partnerami w ramach projektu InterConnect.

Kongres Smart Metropolia

Szósta edycja kongresu stała się okazją do zaprezentowania założeń projektu, jaki spółka InnoBaltica planuje wdrożyć na terenie województwa pomorskiego.
Kontakt | Polityka prywatności | BIP logo |
Innobaltica logo
(c)2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone