Regulamin konkursu

Drodzy młodzi Pomorzanie! Przed Wami szansa na wygranie fantastycznych nagród. Telefony, opaski sportowe i słuchawki czekają na swoich właścicieli. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? To proste, wystarczy narysować swoją podróż z przyjacielem, babcią, wujkiem, zwierzątkiem domowym, z kimkolwiek tylko chcecie… tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem do ulubionych miejsc na Pomorzu. Wyruszcie w swojej wyobraźni w podróż do miejsca, które bardzo lubicie, za którym tęsknicie, dobrze wspominacie, a może do takiego, które chcielibyście zobaczyć po raz pierwszy i narysujcie to. Pamiętajcie: praca musi przedstawiać miejsce z obszaru województwa pomorskiego. 

Ale uwaga - to co znajduje się w zamieszczonych poniżej załącznikach to treści głównie dla Waszych Rodziców lub opiekunów. Koniecznie poproście ich o podpisanie odpowiednich zgód (na druku pod nazwą Wzór opisu pracy konkursowej oraz na Oświadczeniu dot. praw autorskich) i wyślijcie je razem ze swoją pracą pocztą elektroniczną lub tradycyjną na odpowienie adresy (znajdziecie je w zakładce Organizator konkursu - kontakt)
11 stycznia 2021 roku wprowadziliśmy drobne poprawki do regulaminu - dotyczą one rozszerzenia wieku uczestników konkursu oraz dopuszczenia do konkursu prac także innych formatów niż tylko A3 i A4.

Pobierz plik:

(regulaminod11.01.2021.pdf)

Pobierz plik:

(regulaminkonkursuplastycznego_podrnafali.pdf)

Pobierz plik:

(zaczniknr1doregulaminukonkursuwzropisupracy.pdf)

Pobierz plik:

(zaczniknr2doregulaminukonkursu-owiadczenieonieodpatnymprzeniesieniuprawautorskich_1607431928.pdf)

Logo firmowe, odnośnik do strony głównej
Kontakt | Polityka prywatności | Logo BIP, przejście na podstronę BIP |
Logo Innobaltica
(c) 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone