Zielona Europa – kolej na kolej!

Trwa konkurs dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego Zielona Europa – kolej na kolej! Zbierzcie zespół, stwórzcie ciekawą pracę konkursową i wygrajcie atrakcyjne nagrody! Celem konkursu jest promowanie wśród mieszkańców województwa pomorskiego transportu kolejowego w ramach Europejskiego Roku Kolei.  Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej".

Jeśli macie pomysł na film lub animację promujące kolej jako nowoczesny, bezpieczny i ekologiczny środek transportu w Europie, w Polsce, na Pomorzu lub w swoim lokalnym środowisku (mieście, gminie, powiecie) to zgłoście się do konkursu. 

Co trzeba zrobić? Zbierzcie zespół projektowy – 2-3 uczniów + nauczyciel (opiekun) kierujący pracą grupy, uzyskajcie zgodę dyrektora szkoły na udział i stwórzcie ciekawą pracę konkursową w formie filmu lub animacji. 

Mile widziane będzie zaangażowanie międzypokoleniowe – zaproście do współpracy np. rodziców, babcie i dziadków, nauczycieli, radnych, itp. Możecie też stworzyć i wykorzystać własne podkłady muzyczne, piosenki, wiersze, makiety i inne kreatywne pomysły, które Wam przyjdą do głowy!

Nastepnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie https://pomorskieregion.eu) z krótkim opisem pracy konkursowej.

Pamiętajcie, żeby formularz był podpisany zarówno przez uczestników-uczniów, jak i opiekuna-nauczyciela. Czas na wykonanie prac konkursowych i przesłanie zgłoszeń mija 30 kwietnia 2021 roku. 

Projekt będzie oceniany według następujących kryteriów: 
  • kreatywność i innowacyjność; 
  • zawartość merytoryczna; 
  • poziom techniczny i artystyczny. 

No i ostatnia informacja: na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody finasowe: 
  • za zajęcie pierwszego miejsca - 3000 zł dla drużyny; 
  • za zajęcie drugiego miejsca - 1500 zł dla drużyny; 
  • a ponadto świetne nagrody rzeczowe. 

Jesteście zdecydowani? Zajrzyjcie do Regulaminu Konkursu, który dostępny jest na stronie https://pomorskieregion.eu Jeśli macie pytania, możecie skontaktować się mailowo z organizatorami pod adresem: spue@pomorskieregion.eu lub telefonicznie pod nr 58 32 68 709 lub 58 32 68 714.

Nasza spółka InnoBaltica oraz Pomorska Kolej Metropolitalna są partnerami konkursu. 
19/03/2021
Logo firmowe, odnośnik do strony głównej
Kontakt | Polityka prywatności | Logo BIP, przejście na podstronę BIP |
Logo Innobaltica
(c) 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone