O współpracy transgranicznej podczas Tygodnia Transportu

Podczas trzydniowej imprezy pod nazwą Transport Week odbyło się seminarium dla firm i instytucji, które uczestniczą w programie Interreg Południowy Bałtyk. Tematem rozmów była współpraca transgraniczna oraz sposoby na finansowanie i udoskonalanie rozwiązań transportowych. 
 
Transport Week to jedno z najpopularniejszych wydarzeń poświęconych branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Odbyło się w Gdańsku w dniach 6-8 marca 2018 roku w pomieszczeniach Filharmonii Bałtyckiej. 
 
Jedną z imprez towarzyszących konferencji było spotkanie firm i instytucji realizujących projekty unijne w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk pod nazwą „Cross border cooperation: how to improve and finance innovative transport practices”. 
 
Po prezentacji wybranych założeń programowych przedstawiciele poszczególnych projektów dyskutowali na tematy związane z tym, jak organizowana jest praca w zespołach, na temat politycznych i finansowych zagadnień związanych z realizacją zadań, a także o problemach pojawiających się w trakcie wykonywania poszczególnych elementów pracy. Była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz porównania stylów działania. 
 
Projekt Interconnect, w którym spółka InnoBaltica jest jednym z dziewięciu partnerów, reprezentowała Agnieszka Wojtach.
08/03/2018
Logo firmowe, odnośnik do strony głównej
Kontakt | Polityka prywatności | Logo BIP, przejście na podstronę BIP |
Logo Innobaltica
(c) 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone