ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W TESTACH SYSTEMU W LĘBORKU. WYNAGRODZENIE DLA UCZESTNIKÓW.

Spółka InnoBaltica, odpowiedzialna za wdrożenie systemu FALA w województwie pomorskim, przygotowuje badania user experience w Lęborku, które mają zweryfikować przyjazność i praktyczność systemu z perspektywy klienta / pasażera. Testy realizuje na zlecenie Spółki zespół ekspertów z firmy EGO oraz MCM (Inicjatywa: Obywatel w Centrum Administracji). 

Zapraszamy kilkudziesięciu mieszkańców do płatnego udziału w testach systemu Fala na terenie Lęborka. Mieszkańcy-Testerzy systemu Fala poświęcą 75 minut (wynagrodzenie wynosi 120 zł netto). Liczba testów jest ograniczona, więc szybkie zgłoszenie może zadecydować o możliwości udziału. Testy odbędą się między 3.08. a 18.08.2023.

Rola uczestników jest prosta – wcielenie się w rolę pasażerów komunikacji miejskiej w Lęborku/ klientów FALI. Zadbamy, aby Państwa doświadczenia były jak najbardziej realne. Dzięki temu będziecie mieli okazję przetestować system Fala w naturalnych warunkach, sprawdzając jego funkcjonalności i wygodę użytkowania.

KOGO SZUKAMY?

Chcemy przede wszystkim zainteresować:

  • osoby dojeżdżające do pracy komunikacją miejską
  • seniorzy
  • osoby z niepełnosprawnością ruchową bądź wzroku
  • młodzież (16-26 rok życia)
  • turystów oraz osoby odwiedzające Lębork

Podczas 75-minutowych testów, z naszą asystą, będą Państwo mieli okazję korzystać z różnych elementów systemu Fala, takich jak: aplikacja mobilna, portal pasażera z planerem podróży, Karta Fala, falomaty, czytniki w pojazdach komunikacji publicznej, a także Punkty Obsługi Klienta.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ DO UDZIAŁU?

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w testach, prosimy o zgłaszanie się przez formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/Z6sGXzCUgwTKDVRw8

Proszę pamiętać, rekrutacja trwa do 26 lipca 2023 roku, a liczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy do zgłoszenia już dzisiaj. Razem kształtujmy przyszłość transportu publicznego!

W razie pytań prosimy o kontakt z Krzysztofem Miotkk: krzysztof.miotkk@gmail.com

Źródłem finansowania badania są środki własne Zamawiającego oraz środki UE pochodzące z instrumentu ELENA w ramach programu Horyzont 2020.

Skip to content